O nas

Kim jesteśmy?

about-1
Przychodnia Stomatologiczna przy ul. Żytniej 39 to placówka o długoletniej tradycji udzielania świadczeń stomatologicznych. Jest jedną z najdłużej działających poradni w naszym Zakładzie. Opiekę nad pacjentami sprawuje 9 bardzo dobrze wykształconych lekarzy, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, aktywnie uczestniczą w kursach i szkoleniach na temat najnowszych metod leczenia. Doświadczenie lekarzy i stosowane w procesie leczenia standardy dają gwarancję wykonania świadczeń na wysokim poziomie.
W przychodni świadczone są usługi pacjentom dorosłym jak i dzieciom w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki stomatologicznej.
Przychodnia posiada pracownię techniki dentystycznej w której wykonywane są prace refundowane przez NFZ, a także prace dla pacjentów finansujących świadczenia ze środków własnych w tym, korony mosty, protezy szkieletowe, uzupełnienia z wykorzystaniem włókna szklanego, szyny relaksacyjne itp.
Personel przychodni stosuje w swojej pracy nowoczesne techniki oraz materiały najnowszej generacji posiadające wymagane w naszym kraju atesty. W 2016 roku gabinety przychodni przeszły remont i modernizację. Zastosowano rozwiązania architektoniczne dla nowoczesnych placówek medycznych, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wyposażono przychodnię w aparaty do badań RVG oraz do wykonywania zdjęć pantomograficznych.

Nasze usługi

Poradnia stomatologiczna

mieści się na parterze przychodni
informacja i zapisy prowadzi Biuro Obsługi Pacjenta telefonicznie tel. nr 22 150 10 10  a także osobiście.

 

  • Poradnia stomatologiczna

Kierownictwo

Kierownikiem Przychodni jest dr Monika Andrzejuk, lekarz dentysta